Doğa hayat demektir. Doğa için yapabileceğimiz her atılım ileride çocuklarımıza yaşanacak bir dünya bırakmakla eş değerdir. 2019 senesi itibari ile belediyeler, okullar, kamu kuruluşları, hastaneler, oteller ve geri kazanım firmaları sıfır atık projesine geçerek ilk adımı atıyor. Daha sonrasında evlerin içine kadar girecek olan geri dönüşüm için İCO PLASTİK TURKE tüm dünya tarafından tercih edilen geri dönüşüm kutuları ihtiyaçlarınızda en kaliteli modellerini hizmetinize sunmaktadır.
Özellikleri :
1. Geri dönüşüm atık çöp kutusu, sıfır atık projesi renk skalasına ve sıfır atık isimlerine uygun olarak 3 tarafı digital baskılıdır.
2. Çöp konteynerlarımız sıcak ve soğuk hava koşullarına, asit ve alkalilere, mor ve kızıl ötesi ışınlara karşı oldukça dayanıklıdır.
3. Geri dönüşüm çöp konteynerı üzerindeki digital baskı tiner haricinde hiç bir şekilde çıkmaz. Çöp konteynerı yıkanabilir özelliktedir.
4. Çöp konteynerları pedallı olarak da çalışılabilir.
5. Sıfır atık projesine uygun olarak yeşil, turuncu, mavi, sarı, kırmızı renk olmak üzere 5 farklı renk seçeneği mevcuttur.
6. Müşteri istek ve talep doğrultusunda farklı renk ve boyutlarda çalışmalar yapılabilir.
7. Çöp konteynerlarımız hijyeniktir. İnsan sağlığına zarar vermez.

Hacim

Volume

120

LT

 

 

 

 

Taşıma Kapasitesi

Bearing Capacity

48

KG

 

 

 

 

Uzunluk

Length

53

CM

 

 

 

 

Genişlik

Width

48

CM

 

 

 

 

Yükseklik

Height

93

CM

 

 

 

 

Tekerlek mesafesi

Wheel Base

48

CM

 

 

 

 

Tekerlek

Tyre

200

MM

 

 

 

 

Et kalınlığı

Wall Thickness

3

MM